Gesture Twist Stunt Car

4,500 L

Makinë me telekomandë për fëmije Twist Stunt. Mund të kontrollohet në dy mënyra: me anë të lëvizjes së kyçit të dorës dhe me telekomandë. Twist Stunt është e përshtatshme për çdo lloj terreni dhe është e pajisur me drita dhe muzikë. Dhurata perfekte për fëmijët tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Blue, Red

Battery Capacity

1200mAh

Speed

25km/h

Climbing slope

45°

Material

ABS

Car size

34.5*18.5*11 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RC Car
1 x Controller
1 x Battery
1 x USB Charger
1 x Manual