Ofertë!
OFERTË ONLINE

Gigabyte Aero15 OLED KD 15.6″, 1TB SSD, Core i7

264,990 L

Kurseni: 35,000 L

Ka ardhur koha të tregoni pottencialin tuaj të vërtetë në çdo betejë. AERO 15 OLED  është optimizuar për të çliruar performancën e vërtetë gjatë lojës, me procesorët më të fundit të gjeneratës së 11-të Intel® Core™ i7 dhe grafikën e serisë NVIDIA® GeForce RTX™ 30. Është perfekt jo vetëm për lojra por edhe për dizenjime grafike dhe editime videosh.

• Intel® Core™ i7-11800H
• 16GB, 32GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ 4K Display
• NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 3%
Ofertë!

Cooling Stand for Gaming Laptop

2,900 L
Kurseni: 90 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-11800H

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.60 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB, 32GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

2x DDR4 Slots

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

AMOLED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

UHD

Touchscreen

No

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3060

Graphics Memory

6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® AX200 Wireless (802.11ax, a/b/g/n/ac/ax compatible)

Ethernet LAN

RTL8125-BG REALTEK (2.5G)

Bluetooth

BT 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

3x USB 3.2 Gen1 (Type-A)
1x Thunderbolt™ 4 (Type-C)
1x HDMI 2.1
1x mini DP 1.4
1x 3.5mm Headphone/Microphone Combo Jack
1x UHS-II SD Card Reader
1x DC-in Jack
1x RJ-45

AUDIO
Built-in Microphone

1x Mic-in

Built-in Speakers

2x 2 Watt Speaker

CAMERA
Front Camera

HD Camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li Polymer

Battery Capacity

99Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.30 kg

Dimensions

35.6(W) x 25.0(D) x 2.13 ~ 2.15(H) cm

POWER
AC Adapter Power

230W adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu