Ofertë!
SAPO ERDHI

Gigabyte Aorus 15.6″, 32GB, 1TB SSD, Core i7

199,990 L

Kurseni: 25,000 L

:
:
:

Përmirsoni lojën me laptopin AORUS. Me procesorin më të fundit të gjeneratës 12 Intel® Core™ i7, performanca mbreslënëse i lejon lojtarët të shpalosin të gjitha aftësitë e tyre. I mbushur me një panel me shpejtësi të lartë rifreskimi 165 Hz, të gjithë kundërshtarët mund të mposhten me saktësi. Ekrani me shpejtësi të lartë të rifreskimit jep pamje vizuale të lojës, duke i lejuar lojtarët të përgjigjen menjëherë, duke e çuar lojën tuaj në nivelin tjetër dhe duke kapur momentin kyç për fitore! Ndjehuni profesionistë dhe dominoni në çdo betejë!

• Intel® Core™ i7-12700H
• 32GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ QHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Ti, 8GB

Ka stok

SKU: ITD1640-1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Black

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 4.7GHz

Processor Cache

24MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

QHD

Touchscreen

No

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce RTX™ 3070 Ti

Graphics Memory

8GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6E AX211

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x HDMI 2.1
1 x USB 3.2 Gen1 (Type-C with DP)
1 x Audio combo jack
1 x USB 3.2 Gen1 (Type-A)
Right side:
1 x DC input
1 x Thunderbolt™ 4 (Type-C, support Power delivery)
1 x RJ45

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

2 x 2W Speaker

CAMERA
Front Camera

HD Webcam

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Keyboard Style

QWERTZ

Pointing Device

Precision Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

99Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.30kg

Dimensions

36 x 24.4 x 2.4 ~ 2.7 cm

POWER
AC Adapter Power

240W

SECURITY
Security Details

Windows Hello Face Authentication

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj