Gimbal Cover For Mavic

2,100 L

Mrojtese per kameren e droneve DJI Mavic. Mbron kameren nga pluhurat ose uji gjate transportimit. Gjithashtu mbron kameren dhe mekanizmin e gimbalit gjate goditjeve. 

Shitur , Vijne perseri

SKU: DJI048 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Aksesore per

Dron

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim