Global Drone Air Gesture Stunt Car

1,990 L

 

Makine me telekomande ne ngjyra dhe dizajn te mrekullueshem. Mund te rrotullohen 30 grade, jane te pajisura me drita shumengjyreshe dhe muzike.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 36%
Ofertë!

JBL JR POP Kids Portable Bluetooth Speaker

4,490 L
Kurseni: 2,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Green, Orange

Dimensions

14.5×15×8.5 cm

Max Control Distance

About 35m+ (without interference nor obstruction)

Battery

Modular 3.7V 800mAh Lithium Battery (included)

Play time

About 30 min

Charging time

About 120 minutes

Frequency

2.4GHz

Feature

Double Sided Driving;
Dual Remote Control (Gesture Control& Transmitter Control);
Modular Battery Design;
Dazzling Stunts;
360° Drifting;
Cool Lights Design;
Inserted Dynamic Music

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Stunt Car