Global Drone GD89 WiFi 4K HD

5,490 L

 

GLOBAL DRONE GD89  eshte i pajisur me kamer 4K HD dhe sherbimin WiFi. Eshte i vogel ne permasa dhe mund te paloset. Mjaftojne vetem 120 minuta per ta karikuar plotesisht dhe per te nisur aventuren tuaj.

Ka stok

SKU: CNG1846-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Max. Service flight distance

100m

Max. Flight time

15 minutes

Operating frequency

2.4 GHz.

Camera
Photo resolution

4096 x 2160 dpi

Video resolution

4096 x 2160 dpi

Max. Image Transmission Distance

50m

Frame rate

30 fps

Mobile device system version

iOS 9.0 or later / Android 4.4 or later

Manually adjustable angle

90 °

Drone battery

3.7V 1200mAh lithium battery

Remote control battery

3.7V 220mAh lithium battery (included)

Usage time

1h

Charging time

5h

Size

9.1 x 8.3 x 2.0 in (unfold);
5.1 x 2.8 x 2.0 inches (foldable).

Weight

535.2gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x RC drone
1 x Remote controller.
2 x Spare propellers.
1 x Propeller protection kit.
1 x User manual
1 x USB charging cable.
1 x Screwdriver.
3 x Drone stacks.
1 x Bag