Drone X Pro Global Drone EXA GD89

7,000 L

Ky Drone X Pro EXA GD89 do të ofrojë orë argëtimi për të rriturit dhe fëmijët. Me kameren 1080P HD mund te kapni foto ose video. Lidhja me Wi-Fi ju ben te mundur lidhjen me celularin ne kohe reale. I lehte ne peshe dhe i lehte ne përdorim. Me kohe fluturimi deri ne 15 minuta mund te realizoni filmime spektakolare.

S’ka stok

Shitur: 235 copë
SKU: GD89 Kategori:

Përshkrim

Informacion shtesë

Brand