Google Chromecast 3

6,000 L

Shijoni filmin tuaj te preferuar me cilesi Full HD me Google Chromecast. Vendoset fishi HDMI ne TV tuaj dhe mund te transmetoni pamjen nga celulari juaj ne ekranin e TV. Suporton deri ne Full HD me frekuence 60Hz per te dhene pamje sa me te qarte.

Ka stok

Shitur: 204 copë
SKU: DUN285 Kategori: Etiketë:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim