Ofertë!
VETEM ONLINE

Google Chromecast 3

6,900 L 6,000 L

Shijoni filmin tuaj te preferuar me cilesi Full HD me Google Chromecast. Vendoset fishi HDMI ne TV tuaj dhe mund te transmetoni pamjen nga celulari juaj ne ekranin e TV. Suporton deri ne Full HD me frekuence 60Hz per te dhene pamje sa me te qarte. E thjeshte ne perdorim dhe pa qene nevoja per kabuj te ndryshem. 

Ka stok

SKU: DUN285 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

CNG1051-S1
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

TV Box T9 4/32GB

5,000 L 4,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Functionality

Internet radio playback, Internet video playback, screen mirroring

Virtual Assistant Support

Google Assistant

Video Output

1 x HDMI Male

USB Ports

1 x USB (Power Only) Micro-B

Computer Connectivity

Mac, Windows

Frame Rate

60fps

Resolutions

1920 x 1080p at 60 fps

Mobile Operating System Compatibility

Android Byte, Apple iOS Byte

Wi-Fi Standards

Wi-Fi 5 (802.11ac)

DC Input Power

5 VDC at 1 A

Dimensions

2.04 x 0.54 x 2.04" / 51.8 x 13.8 x 51.9 mm

Weight

1.4 oz / 39.69 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

3 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu