Ofertë!

Google Home Max (Chalk)

42,000 L 39,900 L

Lidhje me Bluetooth dhe Wi-Fi te integruar dhe kontroll zanor, Google Home Max lidhet me rrjetin tuaj te internetit dhe ju mundeson kontroll mbi pajisjet tuaja smart. Mund te degjoni muzike ose te kryeni telefonata me cilesi shume te larte audio. Lidhet me pajisje Android por edhe IOS.

Ka stok

SKU: DUN365-GR Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
GENERAL
Streaming Services

Pandora, Spotify, TuneIn, YouTube, iHeartRadio

Works With

Google Assistant, Hue, Nest, Ring, SmartThings, Wink

Search Engine Used

Google

Streaming Media Player(s) Supported

Chromecast

AUDIO
Built-In Speakers

Yes

Number Of Speakers

4

Voice Assistant Built-in

Google Assistant

Calling Features

No

CONNECTIVITY
Wi-Fi Compatibility

Wireless N

Headphone Jack

No

OS Compatibility

Android, Apple iOS

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

7.4 inches x 13.2 inches x 6 inches

Weight

11.68 pounds

FEATURES
Indoor Or Outdoor Use

Indoor

Alarm Function

Yes

Additional Accessories Included

Dual orientation base, power cable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu