Google Home Max (Chalk)

42,100 L

Lidhje me Bluetooth dhe Wi-Fi te integruar dhe kontroll zanor, Google Home Max lidhet me rrjetin tuaj te internetit dhe ju mundeson kontroll mbi pajisjet tuaja smart. Mund te degjoni muzike ose te kryeni telefonata me cilesi shume te larte audio. Lidhet me pajisje Android por edhe IOS.

Ka stok

Shitur: 933 copë
SKU: DUN365-GR Kategori:

Informacion shtesë

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim