OFERTA VETEM ONLINE

Google Nest Audio

14,990 L

 

Google Nest Audio eshte nje boks i vecant i cile pershtatet ne cdo vend qe vendoset dhe percjell audio me cilesi te larte. Bashke me Google Assistant, krijon nje menyre teresisht te re per ju per te zbuluar dhe ndervepruar me muziken ne shtepine tuaj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

CNG981-S1
OFERTA VETEM ONLINE

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

8,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

Chalk, Charcoal

SMART SPECS
Virtual Assistant Support

Google Assistant

OS Compatibility

Android
iOS

Processor

1.8 GHz ARM A53 Quad-Core

SPEAKER SYSTEM
Drivers

1 x 3.0" / 75 mm Woofer
1 x 0.7" / 19 mm Tweeter

MICROPHONES
Number of Microphones

3

Microphone Mute

Yes

CONNECTIVITY
Bluetooth

5.0

Wi-Fi Standards

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Wi-Fi Bands

2.4 GHz, 5 GHz

POWER
DC Input Power

24 VDC

PHYSICAL
Material

Plastic

Dimensions (W x H x D)

4.9 x 6.9 x 3.1" / 124 x 175 x 78 mm

Weight

2.65 lb / 1.2 kg

Features

Amazing sound. At your command.
Just say “Hey Google”
Experience room-filling sound.
Control your smart home.
Privacy built in.
Thoughtfully designed.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Google Nest Audio
  • Power adapter and cable
  • Documentation bundle

Garancia e produktit

3 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu