OFERTA VETEM ONLINE

Google Pixel Buds Gen 1 (Just Black)

13,590 L

 

Kufjet Google Pixel Buds Gen 1 (Just Black) jane projektuar posacerisht per dashamirsit e muzikes. Jane te lehta dhe shume te rehatshme…shoqeruese perfekte gjate jetes se perditshme dhe udhetimeve.

Ka stok

Shitur: 6 copë

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth Version

4.0

Support

HSP, HFP, A2DP, AVRCP

Drive Unit

φ12mm

Working Distance Range

10m

Frequency Response

12-24KHz

Battery Capacity

120 mAh + 620 mAh Charging Case

Charge Time

about 2 hours

Music Playing Time

about 5 hours

Charge Port

USB Type-C

Headphone Weight

14 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu