BEST DEALS

GoPro Hero 11 Black Action Camera

42,990 L

 

Përfitoni video fantastike që dërgohen në telefonin tuaj automatikisht me HERO11 Black. Sensori i tij i ri,  kap më shumë nga skena me cilësi më të lartë imazhi, duke ju lejuar të ndani menjëherë foto vertikale në mediat sociale. HyperSmooth 5.0 përmban AutoBoost dhe Horizon Lock të integruara, duke siguruar shkrepjet tuaja më të buta, më mahnitëse deri më tani. Efektet e reja të natës ju lejojnë të bëheni krijues pas errësirës dhe ngjyra 10-bit i jep jetë të gjitha videove tuaja. Të gjitha këto dhe më tepër e bëjnë HERO11 Black më të fuqishme deri më tani.

Ka stok

SKU: DUN1502-B Modeli: CHDHX-111-RW Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Video
Max Video Res

5.3K: 8:7 (5312×4648)

5.3K: 4:3 (5312×3984)

5.3K: 16:9 (5312×2988)

Photo
Photo Megapixels (MP) + Pixel Dims

27.13MP (5568×4872)

Time Lapse

Includes TimeWarp, Star Trails, Light Painting and more.

Audio Features

3-mics, 3.5mm Audio Mic Input with Media Mod for HERO11 Black or Pro 3.5 Mic Adapter (Sold Separately), RAW Audio Capture (.wav Format)

Hardware Features

Built-In Mounting with Folding Fingers

Rear Display Size

2.27" Touch LCD

Front Display Size

1.4" Color LCD

Connected Features

Uploads Automatically to the Cloud + Get a Highlight Video Automatically with GoPro Subscription, Wi-Fi + Bluetooth®

User Interface
Voice Control

14 Commands

11 Languages with 6 accents

Key Accessories

Volta, The Remote, Quik App, and over 40 other accessories

Design + Dimensions
Dimensions

71.8 W x 50.8 H x 33.6 D (mm)

Weight

154g

Battery

Removable 1720mAh Enduro Battery

Rugged + Waterproof

10m (33ft)

Image Quality / Hardware Spec
System Processor

GP2

Image Sensor

1/1.9" CMOS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HERO11 Black Camera

Rechargeable Enduro Battery

Curved Adhesive Mount

Mounting Buckle

USB-C Cable

Thumb Screw

Camera Case