Ofertë!
OFERTA 5-9 MARS

GoPro Hero 8 Action Camera 4K

43,500 L 41,500 L

HERO 8 eshte dizajnuar per te kapur pamje pa lekundje te aventures tuaj te fundit. Stabilizuesi me te cilin eshte pajisur Hero 8 ka te njejtin efekt si te ishte gimbal por pa pasur nevoje per pajisje shtese. Me permasa te vogla sa mund te mbahet edhe ne xhep me lehtesi. Teknologjia HyperSmooth 2.0 mundeson 3 nivele stabilizimi. HDR e permiresuar me te cilen kapen foto me me shume detaje se asnjehere. Mund te perdoret edhe per Live Stream me cilesi deri ne 1080p. Video me rezolucion 4K 2160p. rezistente ndaj ujit dhe goditjeve. Deri ne 50 minuta jetgjatesi baterie ne regjistrim 4K dhe deri ne dy ore ne rezolucion FullHD.

Ka stok

Shitur: 264 copë

SKU: DUN366-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
CAMERA
Sensor

1-Chip CMOS

Sensor Resolution

12 MP

OPTICS
Focal Length

24.4 to 15.1mm

RECORDING
Recording Media

1 x microSD (256 GB Maximum)

Video Format

3840 x 2160p at 24/25/30/50/60 fps (78 Mb/s MP4 via H.264/AVC)
3840 x 2160p at 24/25/30/50/60 fps (78 Mb/s MP4 via H.265/HEVC)
2704 x 1520p at 24/25/30/50/60/100/120 fps (MP4)
1920 x 1440p at 24/25/30/50/60/100/120 fps (MP4)
1920 x 1080p at 24/25/30/50/60/100/120/200/240 fps (MP4)
1280 x 960p at 100/120/200/240 fps (MP4)
1280 x 720p at 50/60/200/240 fps (MP4)

Still Image Resolution

JPEG: 12 Megapixel, 4000 x 3000

Audio Format

WAV

DISPLAY
Display Type

LCD

Touchscreen

Yes

Screen Size

2"

Screen Resolution

320 x 480

EXPOSURE
Shutter Speed

1/16000 – 1 Second (Video)

Photo ISO Range

100 to 6400 (Auto)

Video ISO Range

100 to 6400 (Auto)

Burst Photo

30 Photos / 1 Second

FEATURES
Image Stabilization

Digital

Waterproof Depth Rating

33.0' / 10.0 m (Camera)

Built-In Mic

Yes

Wi-Fi

Yes

INPUT & OUTPUT
Inputs

1 x USB 3.0 Type-C

Outputs

1 x USB 3.0 Type-C

Microphone Input

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

( 1 ) Curved adhesive mount
( 1 ) GoPro HERO8 Black 4K Waterproof Action Camera
( 1 ) Mounting buckle with thumb screw
( 1 ) Owner’s manual
( 1 ) Rechargeable battery
( 1 ) USB-C cable

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu