GXT 115 Macci Wireless Gaming Mouse

1,600 L

Maus i pershtatshem per te luajtur dhe jo vetem. Sensor optik deri ne 2400 DPI. Lidhje wireless shume te qendrueshme deri ne 10 meter distance. Lidhet thjeshte me kompjuter ose laptop te cdo modeli.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 201 copë
SKU: SBCG0316 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Height

63 mm

Width

118 mm

Weight

100 g

Lights

no

CONTROL
Grip type

palm

Controls

backward, forward, LED, on/off, shift dpi

Number of buttons

6

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed, left-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

800, 1200, 1600, 2000, 2400

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

3 months

Number of batteries

1

Battery type

AA

Connection type

wireless

Wireless range

10 m

USB version

2.0

FEATURES
Details

Power saving
USB receiver storable
DPI adjustable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim