GXT 1255 Gaming Backpack for 15.6”

7,500 L

Cante shpine e pershtatshme per udhetime. Mund te mabje laptop deri ne 15.6’’. Gjithashtu edhe me 4 hapsira te cilat mund te vendosni dhe te siguroni pajisjet tuaja. Mund te merrni me vete laptopin, tabletin dhe cdo gje tuajen kudo ku shkoni duke mos u shqetesuar per asnje gje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Green

Screen size

15.6"

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu