GXT 140 Manx Wireless Mouse

3,700 L

Maus i pershtatshem per te luajtur dhe jo vetem. Me bateri te rikarikueshme. Drite te ndryshueshme. Sensor optikal deri ne 3000 DPI. Lidhje wireless shume te qendrueshme deri ne 10 meter distance. Lidhet thjeshte me kompjuter ose laptop te cdo modeli.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 342 copë
SKU: SBCG9010 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
GENERAL
Height

130 mm

Width

82 mm

Weight

118 g

Lights

yes

CONTROL
Grip type

palm

Controls

left, right, mid, backward, forward, dpi

Number of buttons

8

DPI button

yes

Suitable surface

non-reflective flat surface

Left-right handed use

right-handed

Scroll wheel

yes

SENSOR
DPI

yes

Sensor technology

optical

POWER & CONNECTIVITY
Battery life

8 days

Rechargeable battery

yes

Battery type

polymer

Connection type

wireless

Wireless range

10 m

USB version

2.0

FEATURES
Details

USB receiver storable
DPI adjustable
Play while charging
Power saving
Designed for gaming

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim