Handheld Game Station Wi-Fi Version

11,500 L

Me memorien e brendshme te madhe, 2300 lojera interesante do ju terheqin perseri ne argetimin e femijerise. Mund te shtohet memorie e jashtme deri ne 128 GB, shkarkoni lojera sa te deshironi. Vjen me bateri Li-jon te rikarikueshme 4000mAh Li dhe kabllo USB per karikim. Ky lloj dizajni i humanizuar do te eleminoje shume telashe. Vazhdoni te luani per 8 ore pa nderprerje!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Color

Orange, White

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu