Hannibal TV Wall Mount IH-CP305 (32″-55″)

2,490 L

 

Dizajni modern i montimit të televizorit ju lejon të vendosni televizorin tuaj direkt në mur. Kjo bën të mundur rregullimin e  nivelit të pjerrësisë dhe rrotullimit të mbajtësit edhe pas përfundimit të procesit të instalimit. Një zgjidhje e tillë është shumë e rëndësishme për dhoma të vogla për të mos zënë hapësirë.

Ka stok

SKU: CNG2765 Modeli: IH-CP305 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

Black

Screen size

55"

Maximum Load

35 kg

VESA

400 x 400 mm

Material

Steel

Mounting Type

Wall mount

Movement Type

Swivel, Articulating

Maximum Tilt Angle

15 degrees baume

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hannibal TV Wall Mount IH-CP305 (32″-55″)