Harman Kardon Neo

8,590 L

 

Transmetoni muzike me Bluetooth  pa qene nevoja per kabllo dhe shijoni muzike me cilesi te larte me Harman Kardon Neo. Me kete boks mund te lidhni deri ne 3 pajisje njekohesisht. Vjen me bateri te rikarikueshme dhe kohe degjimi deri ne 10 ore pa nderprerje. Mund ta merreni kudo me vete pasi nuk ze hapsire dhe nuk peshon.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Color

Copper Brown, Midnight Blue

AUDIO
Music Playing Time

up to 10 hours (varies by volume level and audio content)

Transducer Size

1 X 40mm

Frequency Range Hz (-10 dB)

130Hz – 20kHz

CONNECTIVITY
Bluetooth Frequency

2.402 – 2.480GHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0 – 9dBm

Bluetooth Version

4.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

110 x 110 x 34.1mm

Weight

251g

BATTERY
Battery Capacity

3.7V/1000mAh

Charging Time

3 hours

FEATURES
Details

BEAUTIFUL SOUND IN A SMALL PACKAGE
WIRELESS BLUETOOTH STREAMING
UP TO 10 HOURS OF PLAYTIME

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu