OFERTA VETEM ONLINE

Harman Kardon Onyx Studio 3

19,990 L

 

Transmetoni muzike pa qene nevoja per kabull, me ane te Bluetooth dhe shijoni muziken me cilesi te larte me Onyx Studio 3 nga Harman. Mund te lidhen deri ne 3 pajisje njekohesisht. Bateri te rikarikueshme dhe kohe degjimi deri ne 5 ore pa nderprerje.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Color

Black, Blue

AUDIO
Music Playing Time

up to 5hours (Varies by volume level and music content)

Transducer Size

Woofer 2 x 75mm, Tweeter 2 x 20mm

Frequency Range Hz (-10 dB)

50Hz-20kHz(-6dB)

CONNECTIVITY
Bluetooth Frequency

2402MHz – 2480MHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK,π /4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0 – 9dBm

Bluetooth Version

4.1

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

278.0 x 162.8 x 258.0 mm

Weight

2.07kg

BATTERY
Battery Capacity

3.7V/2600mAh

Charging Time

5 hours

FEATURES
Details

3.5 mm audio cable Input
Bluetooth
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Harman Kardon Onyx Studio 3

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu