VETEM ONLINE

Harman Kardon Onyx Studio 4

24,990 L

 

Shijoni te degjuarit muzike me Onyx Studio 4. Lidhet me 2 pajisje njekohesisht nepermjet Bluetooth gjithashtu edhe me nje ose me shume Onyx 4 te tjere per me shume volum. Bateri te rikarikushme dhe kohe degjimi deri ne 8 ore. Rezistent ndaj ujit, e ben te pershtatshem per cdo ambjent qe mund te ndodheni. Pajisur me reduktues zhurme mund te perdoret edhe per te kryer telefonate ose konference. Audio me kualitet te lart dhe shume bas njekohesisht.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Color

Black

AUDIO
Music Playing Time

up to 8 hours (Varies by volume level and music content)

Transducer Size

Woofer 2 x 75mm, Tweeter 2 x 20mm

Frequency Range Hz (-10 dB)

50Hz – 20kHz (-6dB)

CONNECTIVITY
Bluetooth Frequency

2402MHz – 2480MHz

Bluetooth Transmitted Modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Bluetooth Transmitter Power

0 – 9dBm

Bluetooth Version

4.2

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

260 x 278 x 159.5 mm

Weight

2.06 kg

BATTERY
Battery Capacity

3.7V/3000mAh

Charging Time

5 hours

FEATURES
Details

3.5 mm audio cable Input
Bluetooth
Wireless

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu