Harman Kardon Onyx Studio 6

30,200 L

Shijoni te degjuarit muzike me Onyx Studio 6. Lidhet me 2 pajisje njekohesisht nepermjet Bluetooth. Bateri te rikarikushme dhe kohe degjimi deri ne 8 ore. Rezistent ndaj ujit, e ben te pershtatshem per cdo ambjent qe mund te ndodheni. Audio me kualitet te lart dhe shume bas njekohesisht.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Informacion shtesë

Color

Black, Blue, Gray

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim