Ofertë!
OFERTË ONLINE

Harman Kardon Onyx Studio 7

31,490 L

Kurseni: 3,000 L

Shijoni te degjuarit muzike me Onyx Studio 7. Lidhet me 2 pajisje njekohesisht nepermjet Bluetooth gjithashtu edhe me nje ose me shume Onyx 7 te tjere per me shume volum. Bateri te rikarikushme dhe kohe degjimi deri ne 8 ore. Rezistent ndaj ujit, e ben te pershtatshem per cdo ambjent qe mund te ndodheni. Me shume ze dhe bas se kurre me pare. Tashme me pamje te re.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 52%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Harman Kardon Onyx Studio 4

11,990 L
Kurseni: 13,000 L
OFERTË ONLINE

Harman Kardon Onyx Studio 6

26,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Color

Grey, Black, Blue

General Specifications
Transducers

Woofer 1 x 120mm, Tweeter 2 x 25mm

Rated output power

50 W RMS

Transducer Size

Woofer 1 x 120mm, Tweeter 1 x 25mm

Power supply

19 V / 2 A

Frequency response

50 Hz – 20 kHz (-6dB)

Signal-to-noise ratio

> 80 dB

Control and Connection Specifications
Bluetooth® version

4.2

Bluetooth® profile

A2DP 1.3, AVRCP 1.6

Bluetooth® transmitter frequency range

≤ 9 dBm (EIRP)

Bluetooth® transmitter modulation

GFSK, π/4 DQPSK, 8DPSK

Wi-Fi network

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 GHz / 5 GHz)

BATTERY
Battery type

Li-ion polymer 11.70 Wh (equivalent to 3.6 V/ 3250 mAh)

Battery charge time

up to 8 hours (dependent on volume level and audio content)

Dimensions
Dimensions (W x H x D)

268.0 x 302.5 x 159.5 mm/ 10.55 x 11.90 x 6.28 "

Weight

3.295 kg/ 7.26 lbs

Features
SUPERIOR STEREO PERFORMANCE

By adding dual tweeters into the latest evolution of Harman Kardon's renowned line of portable speakers, the Onyx 7 creates the illusion an immersive, multi-directional soundscape.

ELEGANT DESIGN

Crafted from premium materials, the Onyx 7 easily blends into your lifestyle and home. The sleek, anodized aluminum handle also doubles as a sturdy base for ease of portability.

WIRELESS BLUETOOTH STREAMING

Double your musical possibilities by pairing the playlists of two wireless Bluetooth devices with a portable Onyx 7 speaker for enhanced audio power.

Elevate your senses with superior stereo and artful industrial design.

Immerse yourself in the rhythm of life with unrivalled acoustic precision. Elegantly crafted, the Harman Kardon Onyx Studio 7 offers dual tweeters for beautiful stereo performance and a sleek anodized aluminum handle for ease of portability. With 8 hours of battery life, you can move wherever the music takes you. Listen to your favorite playlists or connect two Onyx Studio 7 speakers to create the perfect soundscape for any occasion.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Onyx Studio 7
  • Power adapter
  • Printed materials
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu