Haylou GST Lite Smart Watch

3,990 L

 

Ora inteligjente Haylou GST Lite vjen me ekran të madh me rezolucion 240×280 pixel, me cepa të harkuar xhami 2.5D, duke sjellë një pamje më estetike dhe eksperiencë më të mirë të detajeve. Peshon vetëm 39g e cila e bën mjaft të rehatshme në përdorim të përditshëm. Mat me përpikmëri dhe analizon të dhënat e aktivitetit tuaj fizik, regjimit tuaj të gjumit, rrahjet e zemrës, nivelin e oksigjenit si dhe shumë opsione të tjera.

Ka stok

SKU: CNG3384-B Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

17,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Display

1.69" TFT display

Resolution

240x280px

Bluetooth

5.0

Sensors

Heart rate sensor, motion sensor, blood oxygen sensor

Battery capacity

220mAh

System requirements

Android 6.0 and above; iOS 11.0 and above (supported features may vary by the watch, mobile phone, and country)

Battery life

Approx. 9 days (24-hour heart rate monitoring)

Waterproof rating

IP68

Working temperature

-0°C~45°C

Synced data platform

Haylou Fun

Workout modes

Outdoor Running,
Indoor Running,
Outdoor Walking,
Indoor Walking,
Trail Running,
Outdoor Cycling,
Indoor Cycling,
Freestyle Workout,
Yoga, Pilates,
Treadmill,
Elliptical Trainer,
Rowing Machine,
Gymnastics,
Mountaineering,
Hiking, Fishing,
Rollerblading,
Rowing,
Rock Climbing,
Curling, Skiing,
Ice Skating,
Table Tennis,
Badminton,
Football,
Basketball,
Volleyball,
Baseball,
Tennis

Dimensions

45.7 x 37 x 11.4mm

Strap width

22mm

Watch weight

39g with strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual