Haylou GT1 Pro Wireless Headset

3,500 L

Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate. Bluetooth 5.0, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Kontrolloni muziken tuaj me ane te prekjeve ne kufje. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 18 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

Shitur , Vijne perseri

SKU: DUN450-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Model

GT1 Pro

Microphone

Yes

Bluetooth Version

V5.0

Frequency Response Range

20 – 20000Hz

Sensitivity

110dB

Speaker

7.2mm Moving Coil Unit

Standby Time

approx. 120hrs

Talk Time

approx. 4hr

Battery Capacity

Earphone 43mAh, Charging Bin 800mAh

Bluetooth Profiles

HFP/A2DP/HSP/AVRCP

Product Weight

0.0350 kg

Product Size

6.20 x 4.00 x 2.72 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim