Haylou Moripods TWS Earbuds

2,990 L3,490 L

 

Saktësi e jashtëzakonshme, performancë superiore. Haylou Moripods janë projektuar të jenë sa më minimale, të lehta dhe të thjeshta në përdorim. Mbështetur nga gjenerata e re e teknologjisë së dekodimit dinamik aptX adaptive, Haylou Moripods rikthen detajet e zërit, ruan gjithmonë cilësinë e zërit të nivelit CD për muzikën dhe sjell vonesë jashtëzakonisht të ulët për lojërat. Kohë operimi deri në 24 orë bashkë me kutin e karikimit. Lidhje me Bluetooth 5.2.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Type

In-ear

Color

Blue, Pink, White

Bluetooth

5.2

Operation range

10m (open area without obstacle)

Support protocol

SBC, AAC, A2DP, HFP, aptX Adaptive, AVRCP, HSP

Weight

3.9g

Battery
Battery type

Li-ion

Battery capacity (single earbud)

35mAh

Battery capacity (charging case)

310mAh

Earbud charging time

Approx. 1,5hr

Charging case charging time

Approx. 2hr

Battery life (with charging case)

Approx. 24hr

Features
Details

Play/pause music
Next track
Call reminder
Binaural call
Voice reminder

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Haylou Moripods TWS Earbuds
1 x Charging Box
1 x Manual