OFERTA VETËM ONLINE

Haylou RT2 Smart Watch

5,490 L

 

Ora inteligjente Haylou RT2 vjen me ekran të madh me rezolucion 360×360 pixel, me një pamje më estetike dhe eksperiencë më të mirë të detajeve. Peshon vetem 55g e cila e bën mjaft të rehatshme në përdorim të përditshëm. Mat me përpikmëri dhe analizon të dhënat e aktivitetit tuaj fizik, regjimit tuaj të gjumit, rrahjet e zemrës, nivelin e oksigjenit si dhe shumë opsione të tjera.

Ka stok

SKU: CNG3370-B Kategori: Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE

Samsung Galaxy Watch 3 R850

17,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Display

1.32" TFT display

Resolution

360x360px

Bluetooth

5.0

Sensors

Heart rate sensor, motion sensor, blood oxygen sensor

Battery capacity

300mAh

System requirements

Android 6.0 and above; iOS 11.0 and above (supported features may vary by the watch, mobile phone, and country)

Waterproof rating

IP68

Dimensions

45.7 * 45.7 * 12.1 mm

Strap width

22mm

Watch weight

55g with strap

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smart Watch

1 x Charging Cable

1 x Manual