HDMI Cable 1.5M

490 L

 

Kabllo HDMI me gjatesi 1.5 meter. Eshte universal dhe ju lejon te shperndani internet ndermjet pajisjeve te ndryshme pa pasur nevoje per kabllo te tjera ethernet.

Ka stok

SKU: CNG122 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Cable Size

1.5 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI Cable 1.5M