Second Chance

HP 640 G3 14″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

24,990 L

 

Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plot ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Mund të hapni programe që kërkojnë performancë mbi mesataren pa asnjë problem.

• Intel® Core™ i5-7200U
• 8 GB RAM+ 250 GB SSD
• 14″ IPS HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP273 Modeli: 640 G3 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
Ofertë!

Apple Macbook Pro 16″, 16GB, 1TB SSD, M1 Pro (2021)

284,990 L
Kurseni: 30,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Përmasa
34 × 2.6 cm
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7200U

PROCESSOR FAMILY

7th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

2.5 GHz (up to 3.1 GHz) with Intel Turbo Boost technology

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type
Memory

250GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

802.11a/b/g/n/ac (2×2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB Type-C
(1) USB 3.0 port
(1) USB 3.0 port charging
(1) RJ-45/Ethernet
(1) Docking connector
(1) Headphone/microphone combo
(1) AC 4.5 mm (0.18 in)
(1) DisplayPort 1.2
(1) VGA port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Capacity

48 WHr

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.95 kg

Dimensions (W x D x H)

34.01 x 23.70 x 2.69 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 muaj