High Speed HDMI Cable with Ethernet “Premium Certified”

2,800 L

Kabllo i shpejtë HDMI. Kjo kabllo suporton rezolucione deri në 4k UHD dhe mund të përshtatet me të gjitha paisjet të cilat suportojnë HDMI 2.0.

Ka stok

SKU: KBVID0139 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

7.5 m

Type

Premium Certified High-speed

HDMI version support

HDMI 2.0 (and all previous versions)

Bandwidth

18 Gbps

Supported resolutions

all resolutions up to UHD 4K (60 Hz)

Supported features

CEC. HEC, HARC

Compatible with

HDMI 2.0b downwards

Connectors

2 x Type-A male, gold plated

Conductor material

copper AWG 28

Braiding

cotton

Length

7.5 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim