HK1 RBox x4S

5,990 L

 

Android TV BOX kthen televizorin tuaj në një qendër argëtimi duke e lidhur me internetin. Me sistem Android 11.0 Ram 4GB dhe memorie të brendshme 32GB. Mund të transmetojë me rezolucion deri në 4K. Është i përbërë nga një material cilësor. I vog

Ka stok

SKU: CNG2519-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
CPU

Amlogic S905X4 64-bit quad core ARM® Cortex™ A55 CPU

GPU

G31™ MP2 GPU processor

Ram

4GB

Memory Internal

32GB

WiFi

802.11n 2.4GHz/5 GHz

Bluetooth

4.2

Power

DC 5V,2A

USB Ports

1x USB 2.0,1x USB 3.0

Operating system

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Box,

1 x Remote Controller

1 x Power Adapter

1 x User Manual