Hoco Car Charger E41

1,590 L

 

MP3 per makine, e pajisur me 2 porta USB qe shrbejne per te karikuar 2 pajisje njekohesisht ose per te degjuar muzike. Ka dizajn te vecante dhe ze shume pak vend. Eshte e pajisur me mikrofon dhe per rrjedhoje mund te perdoret per te kryer telefonata. 

Ka stok

SKU: CNG1019 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Bluetooth

4.2

Input

12V-24V

Output

5V/2.1A 5V/1A

FM frequency

87.5MHz-108MHz

Supported formats

MP3, WMA, WAV, FLAC

Display type

LED

Weight

31g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Car FM Transmitter