SAPO ERDHI

Hohem GO AI Face Tracking Smartphone Holder

5,990 L

 

Krijoni video dhe foto më profesionale dhe tërheqëse duke përdorur mbajtësin e telefonit inteligjent GO nga Hohem. GO është asistenti juaj i prodhimit, duke mbajtur telefonin ose tabletin tuaj dhe duke përdorur AI për të gjurmuar fytyrën tuaj ndërsa lëvizni, të gjitha pa një aplikacion ose Bluetooth. Është një shtesë e shkëlqyeshme për krijuesit dhe influencuesit e mediave sociale të cilët kanë nevojë të bëjnë selfie ose të filmojnë vlog dhe transmetime të drejtpërdrejta. Është gjithashtu i dobishëm për bizneset gjatë telefonatave në distancë ose bisedave me video me miqtë dhe familjen. Mbajtësja mund të akomodojë pajisje deri në 1.27 cm të trasha, dhe motorët e dyfishtë pa zhurmë lejojnë që GO të rrotullohet horizontalisht plot 360°, të anohet 15° poshtë dhe të anohet 15° lart.

Ka stok

SKU: CNG3752-W Modeli: GO Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GO

Color

White

Material
Materials

PC + ABS

Device Compatibility
Clamp

Up to 1.3 cm

Pan & Tilt
Pan

360°

Tilt

15° up / 15° down

Power
Battery Capacity

3.7 V / 2000 mAh

Battery Life

Up to 10 Hours

Charging Port

USB-C

Mount
Mount Type

1/4"-20 Threaded (Bottom)

Features
Details

• 2-Axis Rotation
• 360° Tracking
• AI Tracking without App
• Gesture Control
• Cellphone & Tablet

Dimensions & Weight
Dimensions

9.0 x 9.3 cm

Weight

300 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hohem Go

1 x Charging cable

1 x User manual