Honor Choice Earbuds X

4,590 L

 

HONOR CHOICE Earbuds X janë dizenjuar me harkim ergonomik 13° për qendrim sa më natyral e të rehatshëm në vesh. Përveç harkimit një arsye tjetër që i bën këto kufje super të rehatshme është edhe fakti që peshojnë vetëm 4.3g secila. Lidhen me Bluetooth 5.2 dhe bllokojnë zhurmat rrethuese gjatë kohës që flisni në telefon .

Ka stok

SKU: CNG2488-W Modeli: ALD-00 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Bluetooth

5.2

Bluetooth codec

AAC/SBC

Battery capacity

40mAh Typ (earbud) / 500mAh Typ (charging case)

Charging port

USB Type-C

Water resistance rating

IPX4

Single ear size

33.0 x 17.4 x 18.4mm

Dimensions

60.0 x 45.9 x 23.6mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless bluetooth earbuds pair

1 x Charging case

1 x USB Type-C charging cable

1 x User manual