Honor Choice X3 Lite Earbuds

3,490 L

 

Karikim i thjeshtë, fuqi e qëndrueshme. Jetëgjatësia 28-orëshe e baterisë mundëson punë dhe argëtim pa probleme. Lidhja me pajisje të dyfishta. Altoparlant cilësor, me bas të fuqishëm. Lidhje më e qëndrueshme me Bluetooth 5.3. Reduktimi i zhurmës për thirrjet në mjedis me zë të lartë. Aktivizon bisedat e qarta kudo në çdo kohë.

Color
SKU: CNG3223-W Modeli: WT50106-01 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.3

Model

WT50106-01

Bluetooth codec

AAC/SBC

Battery capacity

45mAh Typ (earbud) / 500mAh Typ (charging case)

Charging port

USB Type-C

Water resistance rating

IPX4

Single ear size

33.8mm*17.7mm*15.8mm

Dimensions

64.7mm x 52.9mm x 27mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless bluetooth earbuds

1 x Charging case

1 x USB Type-C charging cable

1 x User manual

3 x Ear tips (1x small, 1x medium, 1x large)