HP 15 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

119,990 L

 

Hp 15 e bënë të punuarin apo të studiuarin më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e Core i7 te gjenerates se 11 me memorjen 256GB dhe ekranin 15.6 inç.

• Intel®Core™i7-1165G7
• 8GB Ram+256GB SSD
• 15.6″ Display
• Intel Iris Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1421 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2016

Model

2P0A4UA#ABA

DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Refresh Rate

144Hz

Display Size

15,6"

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

USB, Wired, WiFi

PORTS & INTERFACES
Details

1 x SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x HDMI 1.4; 1 RJ-45
1 x AC smart pin; 1 headphone/microphone combo

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Pointing device

Touchpad with multi-touch gesture support

BATTERY
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.93 lb

Dimensions (W X D X H)

14.11 x 9.53 x 0.78 in

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hp 15
1 x charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu