Ofertë!

HP 15 15.6″, 8GB, 256GB SSD,AMD

74,990 L

Kurseni: 15,000 L

:
:
:

Hp 15 e bënë të punuarin apo të studiuarin më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e Amd ryzen 5 me memorjen 256GB dhe ekranin 15.6 inçh.

• Amd Ryzen 5
• 8GB Ram+256GB SSD
• 15.6″ Display
• Amd Radeon Graphics

Ka stok

SKU: ITD1414 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Model

15

Series

‎HP Laptop 15s- EQ2040AU

DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD RYZEN 5-5500U

Processor Brand

AMD

Processor speed

4.0GHZ

Processor Count

1

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

250GB SSD

DISPLAY
Display Size

15,6"

Pointing device

Precision Touchpad Support

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Graphics

Graphics Card Description

‎Integrated

Graphics RAM Type

‎VRAM

Graphics Card Interface

‎Integrated

OPTICAL DRIVE
Optical Drive Type

‎No Optical Drive

NETWORKING
Wireless technology

Realtek Wi-Fi 5 (2×2)

Wireless Type

‎5 GHz Radio Frequency

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Expansion slots

1 multi-format SD media card reader

External I/O Ports

1 x SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x HDMI 1.4b; 1 AC smart pin
1 x headphone/microphone combo

CAMERA
Webcam

HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

Personalization

HP TrueVision HD Camera with integrated dual array digital microphone

SOFTWARE
Operating system
Primary battery

3-cell, 41 Wh Lithium-ion prismatic Battery

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

BATTERY
Details

1 Lithium ion batteries ( 3 Lithium Ion Cells)

Battery Recharge Time

Supports battery fast charge: approximately 50% in 45 minutes

Lithium Battery Energy Content

‎41 Watt Hours

Average Battery Life

‎8 Hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.8 cm

Weight

1.7kg

POWER
Smart AC power adapter

45 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hp 15
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu