Ofertë!
OFERTË ONLINE

HP 15.6″, 12GB, 256GB SSD, Core i7

104,990 L

Kurseni: 5,000 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD me prekje. Procesor të gjeneratës së 11. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mira dhe plotë ngjyra. Është i lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi në internet dhe përdorimi i programeve të financës.

 

  • Intel® Core™ I7-1165G7
  • 12GB + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1469 Modeli: 4W2K3UA#ABA Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

Processor family

11th gen Intel® Core™ i7

Processor Frequency

Max frequency up to 4.7 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

12 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

4

SSD Details

PCI Express M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Intel Iris Xe Graphics

Discrete Graphics Adapter

Not available

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek RTL8821CE-M

Ethernet LAN

No

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type C (5Gbps signaling rate)
2 SuperSpeed USB Type A (5Gbps signaling rate)
1 HDMI 1.4b
1 Mic/Headphone combo
1 AC Smart pin

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.69 kg

Dimensions

358.5 x 242 x 17.9 mm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu