Ofertë!

HP 15.6″, 16GB, 256GB SSD, Core i7

99,990 L

Kurseni: 10,000 L

:
:
:

Ekran 15.6 inch me rezolucion FHD dhe procesor Intel Core i7-1255U. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi në internet etj.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″  FHD 1920 x 1080
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1710 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2022

Model

687Y9UA#ABA

DESIGN
Color

Natural Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

PROCESSOR FAMILY

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.70 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xᵉ Graphics

GPU Memory

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

SOFTWARE
Operating system
NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WIFI

MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2×2)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.3

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2x USB Type-A 5Gbps signaling rate
1x AC smart pin
1x HDMI 1.4b
1x Headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo Speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera with temporal noise reduction

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.70 kg

DIMENSIONS

14.11 x 9.53 x 0.71 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W Smart AC power adapter

Security
Trusted Platform Module (TPM)

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj