VETEM ONLINE

HP 15.6″ 255 G8, 4GB, 256 GB PCIE NVME SSD

42,400 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor AMD. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

  • AMD Ryzen 320E
  • 4GB + 256GB SSD
  •  15.6″  AG LED SVA
  • AMD Radeon ™ Graphics

Ka stok

SKU: SACD1150 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

Performance
CPU

2.1 GHz AMD Ryzen 3020E Two-Core

Maximum Boost Speed

3.7 GHz

L3 Cache

4 MB

Memory Type

2400 MHz DDR4

Total Installed Memory

8 GB

Memory Configuration

2 x 4 GB (User-Replaceable)

Maximum Memory Capacity

16 GB

Memory Slot Type

260-Pin SO-DIMM

Memory Slots

2 (0 Available)

Graphics Type

Integrated

GPU

AMD Radeon Vega 8

Panel Type

TN LCD

Size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

Resolution

1920 x 1080

Touchscreen

No

Maximum Brightness

250 cd/m2

Color Gamut

45% NTSC

Storage and Expansion
SSD Slots

1 x M.2 PCIe (In Use)

Total Installed Capacity

256 GB

Solid State Storage

1 x 256 GB M.2 NVMe PCIe

Optical Drive

None

I/O
Ports

2 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)

USB Type-C Ports

1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1

Display

1 x HDMI 1.4b

Audio

1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

Built-In Speakers

Yes

Built-In Microphones

Yes

Communications
Ethernet

1 x RJ45 (Gigabit)

Wi-Fi

Wi-Fi 5 (802.11ac)

MU-MIMO Support

2 x 2

Bluetooth

5.0

GPS

None

NFC

No

Webcam

User-Facing: 720p

Battery
Battery Chemistry

Lithium-Ion

Capacity

3-Cell: 41 Wh

Maximum Runtime

7 Hours

Keyboard & Mouse
Keyboard

Number Pad

Pointing Device

TouchPad

General
Security

Kensington Lock Slot, Dedicated TPM Security Chip

Power Supply

45 W

Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.99 cm

Weight

1.74 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP 15.6″ 255 G8 Laptop

1 x charger

1 x manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu