HP 15.6″ 255 G8, 8 GB, 256 GB SSD

56,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor AMD. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

  • AMD Ryzen 3-3250U
  • 8GB + 256GB SSD
  •  15.6″  AG
  • AMD Radeon™

Ka stok

SKU: SACD1120 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

Performance
Processor

AMD Ryzen™ 3 3250U

Processor family

AMD Ryzen ™ 3 processor

Processor cores

2 cores

Memory and Storage
Ram

8GB

Memory slots

2 SODIMM

Optical drive

Not included

Memory

256GB SSD

Panel Type

TN LCD

Ports

2 Super Speed ​​USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 SuperSpeed ​​USB Type-C® 5Gbps signaling rate
1 RJ-45
1 headphone / microphone combo
1 HDMI 1.4b
1 AC power

Audio

1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

Built-In Speakers

Yes

Built-In Microphones

Yes

Communications
Network interface

Realtek RTL8111HSH-CG 10/100/1000 GbE NIC

Wireless connection

Intel® 802.11a / b / g / n / ac (1×1) Wi-Fi® and Bluetooth® 4.2 combo

Bluetooth

5.0

Webcam

VGA camera

Battery
Battery Chemistry

Lithium-Ion

Capacity

3-Cell: 41 Wh

Maximum Runtime

7 Hours

Keyboard & Mouse
Keyboard

Full-size keyboard with numeric keypad

Pointing Device

Touchpad with multi-touch gesture support

General
Security

Safety management
TPM 2.0

Power Supply

HP Smart 45 W External AC power adapter

Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.99 cm

Weight

1.74 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x charger

1 x manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu