HP 15.6″ 255 G8, 8GB, 256GB SSD, AMD

53,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor AMD. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

• AMD Ryzen™ 3 5300U
• 8GB + 256GB SSD
• 15.6″ AG LED SVA
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1552 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 5300U

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.8GHz

PROCESSOR CACHE

4MB L3 Cache

PROCESSOR CORES

4

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4 2666

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

M.2 NVMe PCIe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

TN LCD

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 5 (802.11ac)

ETHERNET LAN

1 x RJ45 (Gigabit)

Bluetooth

5.0

DETAILS

2 x USB Type-A (USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1)

1 x USB 3.1 / USB 3.2 Gen 1

1 x HDMI 1.4b
1 x 1/8" / 3.5 mm Headphone/Microphone Input/Output

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

User-Facing: 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

Pointing Device

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.74 kg

Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.99 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP 15.6″ 255 G8 Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj