HP 15.6 Classic Backpack

3,990 L

 

Çantë e bukur dhe plot hapsirë nga HP.  Ka xhepa të brendshëm për mbajtjen dhe mbrojtjen e laptopit dhe sendeve të tjera gjithashtu edhe një xhep të jashtëm ku mund të fusni shishen e ujit.

Ka stok

SKU: SBZA0628 Modeli: 1FK05AA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Screen size

15.6"

Material

600D Polyester

Dimensions (W x D x H)

450 x 300 x 180 mm

Weight

0.43 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Backpack