HP 15.6 Classic Briefcase

2,500 L

 

Cante nga HP. E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Me hapesire te bollshme dhe dizajn te vecante. E perbere me material te fort dhe shume cilesor.

Ka stok

SKU: SBZA0760 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Compatibility

Fits up to 39.62 cm (15.6 inch) laptop

Weight

0.44 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP 15.6 Classic Briefcase