OFERTË ONLINE

HP 15.6″ Full HD, 12GB, 256GB SSD, AMD

79,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor AMD. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj

AMD Ryzen 7-4700U
12GB + 256GB SSD
15.6″ HD Touchscreen
AMD Radeon ™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1424 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Grey

TYPE

2 -in -1 Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 4700U

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.1GHz

PROCESSOR CACHE

8MB L3 Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

RAM TYPE

DDR4-2666 SDRAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® Wi-Fi 6 AX200 (2×2)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x HDMI 1.4b
1 x AC smart pin
1 x headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.69 kg

DIMENSIONS

35.85 x 24.2 x 1.79 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x charger

1 x manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu