HP 15-DY2078NR 15.6″, 256GB SSD, Core i7

99,990 L109,990 L

 

Hp 15 e bënë të punuarin apo të studiuarin më të lehtë dhe argëtues. Ky model kombinon performancën e Core i7 te gjenerates se 11 me memorjen 256GB dhe ekranin 15.6 inç.

• Intel®Core™i7-1165G7
• 8GB, 16GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ Display
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2016

Model

2P0A4UA#ABA

DESIGN
Color

Silver

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.70 GHz

Processor cores

4 cores

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

RAM TYPE

DDR4-2666 SDRAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

15,6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek RTL8821CE-M 802.11a/b/g/n/ac (1×1)

ETHERNET LAN

No

BLUETOOTH

Bluetooth® 4.2 combo

PORTS & INTERFACES
Details

1 x SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 x SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 x HDMI 1.4;
1 RJ-45
1 x AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

integrated dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

Pointing device

Touchpad with multi-touch gesture support

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Li-ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

3.93 lb

Dimensions (W X D X H)

14.11 x 9.53 x 0.78 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hp 15
1 x charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu