HP 15-EF2081MS 15.6″, 12GB, 256GB SSD, AMD

105,990 L

 

Laptop HP 15 me RAM 12 GB dhe memorie plotë 256GB. Është perfekt për përdorim në shtëpi ose biznese. Vjen me një dizajn perfekt dhe mund ta merrni lehtësisht me vete duke mos u shkëputur kështu asnjë çast nga puna ose argëtimi.
• AMD Ryzen™ 7 5700U
• 12GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ HD Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1479 Modeli: 4W2K4UA#ABA Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTË ONLINE
Ofertë!

Asus Tuf Gaming 15.6″, 512GB SSD, Core i5

129,990 L133,990 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 5700U

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

up to 4.5 GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB L3 Cache

Processor cores

8 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

RAM TYPE

3200MHz DDR4

Memory

256GB SSD

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Shared

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• 1 SuperSpeed USB Type C (5Gbps signaling rate)
• 2 SuperSpeed USB Type A (5Gbps signaling rate)
• 1 HDMI 1.4b
• 1 Mic/Headphone combo
• 1 AC Smart pin

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

Pointing device

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.70 kg

DIMENSIONS

358.39 x 242.06 x 18.03 mm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W Smart AC

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop HP 15

1 x Charger

1 x User manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu