OFERTË ONLINE

HP 15T-DW300 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

75,990 L76,990 L

 

Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e baterisë së HP 15t-dw300. I krijuar për t’ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar duke ju lejuar të transmetoni, të shfletoni dhe të punoni nga lindja deri në perëndim të diellit. Ka ekran 15.6 inç me rezolucion Full HD dhe grafika të Intel® Iris® Xe.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD (1920 x 1080)
• Intel® Iris® Xe Graphics

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2020

Design
Color

Chalkboard Gray, Pale Gold, Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel Core "Tiger Lake"

PROCESSOR FREQUENCY

up to 4.2 GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB L3 cache

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-2666 SDRAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

(2x4GB)

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

AC 9461 802.11b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi®

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

BLUETOOTH

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 1.4b;
1 RJ-45;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad Support

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion prismatic Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.75 kg

DIMENSIONS

14.11 x 9.53 x 0.78 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu