Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP 15T-DY500 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

109,990 L

Kurseni: 20,000 L

Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e baterisë së HP 15T-DY500. I krijuar për t’ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar duke ju lejuar të transmetoni, të shfletoni dhe të punoni nga lindja deri në perëndim të diellit. Ka ekran 15.6 inç me rezolucion Full HD dhe grafika të Intel® Iris® Xe.

• Intel® Core™ i7-1260P
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD IPS Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1647 Modeli: 6P1S1AV_1/FHD/256GB Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Dell Latitude 5430, 14″, 16GB, 512GB SSD, Core i5

169,990 L
Kurseni: 25,000 L
- 10%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Aorus 5, 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

219,990 L
Kurseni: 25,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Announced

2021

Design
Color

Natural Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1260P

PROCESSOR FAMILY

12th Generation Intel Core i7

PROCESSOR FREQUENCY

up to 4.7 GHz

PROCESSOR CACHE

18MB L3 cache

PROCESSOR CORES

12 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200 SDRAM

Memory

256GB

MEMORY SLOTS

(2 x 4GB)

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11 ac/b/g/n (1×1)

BLUETOOTH

4.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 x USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 x AC smart pin;
1 x HDMI 1.4b;
1 x headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Dual speakers

BUILT-IN SPEAKERS

Dual array digital microphones

CAMERA
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera with temporal noise reduction and integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 11

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad Support

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion prismatic Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.65 kg

DIMENSIONS

14.11 x 9.53 x 0.71 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj