OFERTË ONLINE

HP 17.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

95,990 L

 

Laptop 17 inç nga HP me rezolucion Full HD dhe ngjyra të gjalla. Është i vogël, shumë stil dhe shumë praktik pasi peshon shumë pak. Fuqizohet nga procesori i fuqishëm Intel® Core™ i5-1135G7 i cili bënë të mundur hapjen dhe plotësimin e shumë detyrave, nga ato me të thjeshtat deri tek ato mbi mesataren.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 17.3″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1452 Modeli: 17-BY4633DX Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 3%
Ofertë!

Cooling Stand for Gaming Laptop

2,900 L
Kurseni: 90 L

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Natural Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

4.20 GHz

Processor Cache

8MB L3

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

LPDDR4x

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (Gig+), 802.11 ax

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

BT 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 USB 2.0 Type-A;
1 HDMI 1.4b;
1 RJ-45;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Digital Mic

Built-in Speakers

Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 720p HD camera with integrated digital microphone

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.38 kg

Dimensions

41.48 x 27.23 x 2.44 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu